OurGamesWorld

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Játékleírások, tesztek minden mennyiségben! Ha elég jónak érzed magad, csatlakozz!


    Necreon - Majd meglátjuk mi lesz ebből....

    Necreon
    Necreon
    Admin


    Hozzászólások száma : 29
    Join date : 2009. Dec. 31.
    Age : 31
    Tartózkodási hely : Magyarország

    Necreon - Majd meglátjuk mi lesz ebből.... Empty Necreon - Majd meglátjuk mi lesz ebből....

    Témanyitás  Necreon Kedd Jan. 05, 2010 5:07 pm

    Mivel többen jelezték, hogy jó lenne minden szerzőnek egy saját topik, én erre biztosítottam is lehetőséget. Szomorúan vettem tudomásul, hogy nem élnek vele túl sokan (eddig 0), ezért én elkezdem a sajátom (mindenki a magáét hozza létre, bár csinálhatom én is ha akarjátok, de nem hiszem hogy megerőltető lenne topikot nyitni Smile).

    Drukkoljatok, a holnap dől el hogy félévkor meghúznak-e elecrotechnikából Smile.
    Necreon
    Necreon
    Admin


    Hozzászólások száma : 29
    Join date : 2009. Dec. 31.
    Age : 31
    Tartózkodási hely : Magyarország

    Necreon - Majd meglátjuk mi lesz ebből.... Empty Re: Necreon - Majd meglátjuk mi lesz ebből....

    Témanyitás  Necreon Hétf. Feb. 08, 2010 9:59 pm

    Kérdésem volna az olvasók felé - hátha észre is veszik Smile.

    Szívesen készítek strategy guide-okat, egyéb más leírásokat, tippeket egy adott játékhoz, külön kategóriában. A kérdésem az lenne, hogy lenne-e rá közönség?

    Tehát pl. szívesen készítek a Last Stand-hez (vagy bármi máshoz, amihez tudok) stratégiákat, olyan leírásokat amik segítenek egy egy kritikusabb ponton, vagy egyszerűen támaszt adnak a kezdéshez. Lenne-e, akit érdekelne az ilyesmi?

      Pontos idő: Kedd Május 07, 2024 4:21 pm