OurGamesWorld

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Játékleírások, tesztek minden mennyiségben! Ha elég jónak érzed magad, csatlakozz!


2 posters

    Építő jellegű tippek az oldallal kapcsolatban

    JaniRazor
    JaniRazor


    Hozzászólások száma : 8
    Join date : 2010. Jan. 02.
    Age : 31
    Tartózkodási hely : Tard

    Építő jellegű tippek az oldallal kapcsolatban Empty Építő jellegű tippek az oldallal kapcsolatban

    Témanyitás  JaniRazor Vas. Jan. 03, 2010 12:50 am

    Megnyitottam ezt a topikot, hogy ne üresen álljon már itt ez a részleg. Ide jöhet minden építő jellegű tipp az oldallal kapcsolatban.

    Én azzal kezdeném, hogy tegyünk fel sima pro-kontrákat is?
    Mert nekem abból van egy rakat, és onnan is kiderülne, hogy nekem tetszett-e, avagy nem az adott játék. Illetve valamelyikhez van írva több sor is, de egy teszttől azért messze áll.

    Vélemények?
    Necreon
    Necreon
    Admin


    Hozzászólások száma : 29
    Join date : 2009. Dec. 31.
    Age : 31
    Tartózkodási hely : Magyarország

    Építő jellegű tippek az oldallal kapcsolatban Empty Re: Építő jellegű tippek az oldallal kapcsolatban

    Témanyitás  Necreon Kedd Jan. 05, 2010 5:05 pm

    Ilyen leírásaim nekem is vannak, de nem véletlenül nem raktam ki ezeket... bár esetemben pl. rávilágít a ténylegesen jó és rossz dolgokra, nem csak "multiplayer" van oda írva pl. ha tetszik a multi. Ezeket könnyű egy kicsit rendszerezve, kiegészítve tesztekké "varázsolni", csak nekem még nem volt időm az enyémek átírására... szerintem bővítsd te is, és akkor máris jó (mivel komolyabb leírások miatt hoztam létre az oldalt...

    Szúrja is a szemem a silkroad "teszt" eléggé, de hát én adtam szabad kezet... lehet hogy úgy kéne ezt az egészet hogy GS fórum plusz meghívásos alapon bárki.

      Pontos idő: Kedd Május 07, 2024 7:04 pm